^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

125 років з дня народження Миколи Хвильового

«НЕВЖЕ Я ЗАЙВИЙ ЧОЛОВІК, ЩО ТАК ЛЮБЛЮ БЕЗУМНО УКРАЇНУ?» (МИКОЛА ХВИЛЬОВИЙ)

  У грудні -125 років з дня народження Миколи Хвильового (1893 — 1933), українського прозаїка, поета, публіциста, одного з основоположників пореволюційної української прози. Неперевершений майстер малої прозової форми М. Хвильовий витворив у нашому письменстві власний стиль, своєрідний різновид лірико-романтичної, імпресіоністичної новели. На середину двадцятих років він став визнаним лідером цілого літературного покоління і був незмінним детонатором гострої критичної полеміки.
  Студенти І фарм «А» (9) під керівництвом викладача циклової комісії мови і літератури Остапчука Романа Андрійовича провели виховний захід «Невже я зайвий чоловік тому, що люблю безумно Україну?».
  На заході були присутні голова циклової комісії Артеменко Л.В, викладач Білецька С.В. Під час літературно-музичної композиції студентам І л/с «Б» (9) було повідомлено про коротке та нелегке життя одного з основоположників української прози – Миколу Хвильового. Також була Представлена книжкова виставка: «Український прозаїк, поет публіцист – Микола Хвильовий». Студенти подивилися відеоролик і мультипрезентацію з цікавими фактами про життєвий і творчий шлях видатного митця. Звучали поезії, які артистично виконували такі студенти: Гнатюк Софія, Денега Анастасія, Ковтунович Катерина, Преварська Христина, Сидорук Ірина, Славинська Наталія, Случак Діана, Стасько Наталія.

hviloviy18-1hviloviy18-2

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія