^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

МАЙСТЕР – КЛАС « Невідкладна допомога при бронхіальній астмі за методом проектів»

  Для того , щоб стати справжнім майстром своєї справи викладачу необхідно постійно вчитися, удосконалювати свої знання та професійні вміння.
  Майстер-клас – це ефективна форма передачі знань і умінь , обміну досвідом, навчання і виховання. Таким чином, викладач представляє власну систему роботи, яка передбачає комплекс методичних прийомів, педагогічних дій, які притаманні саме цьому педагогу.
  19.02.2019 викладач циклової комісії професійно-орієнтованих дисциплін терапевтичного профілю Шадий Світлана Борисівна провела майстер-клас практичного заняття з предмету «Невідкладні стани у внутрішній медицині» , IV курс «Лікувальна справа» Б (11) на тему « Невідкладна допомога при бронхіальній астмі за методом проектів».
Викладач ефективно представила свій досвід, адже декілька років працює над проблемою «Проектна діяльність, як засіб вивчення невідкладних станів в алергології». На даному практичному занятті досягнута мета – обмін передовим досвідом, підвищення професійної майстерності викладача та всіх присутніх.SquarePic 201922016314385


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія