^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

205 річниця від дня народження Тараса Шевченка

 
shevchenko19-2В історії кожного народу є імена, які він свято береже у своїй пам'яті і з великою любов'ю та повагою передає з покоління в покоління. Є таке ім'я і у нашого народу — Тарас Шевченко.
  Уже більше століття березневі дні називаємо шевченківськими і вклоняємось Кобзареві – в думках, у прочитанні його творів, у присвяченні йому поезій, картин, вистав; у концертах та академіях.
  Студенти ІІ курсу (11 кл.) Рівненської медичної академії відділення «Лікувальна справа» (керівник групи Супрунець Н.Л.) підготували театральну замальовку поетичного твору «Тополя», а студенти І курсу відділення «Стоматологія» (керівник групи Переходько Н.М.) віддали повагу великому українському поету, прочитавши поезії Ліни Костенко присвячені Кобзареві.
  Найкращий і найцінніший скарб доля дала Т. Шевченку лише після життя – невмирущу славу, повагу та любов майбутніх поколінь.

Предметна комісія української мови та літератури.

shevchenko19

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія