^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Медико-профілактичний освітній захід до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

22 березня 2019 року викладачами циклової комісії медико-профілактичних дисциплін було проведено освітній пізнавальний захід до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом, який щороку відзначається 24 березня.
  Для обговорення питання діагностики інфікованості та захворюваності на туберкульоз в Україні й, зокрема в Рівному та Рівненській області, було запрошено головного позаштатного фтизіатра обласного УОЗ, заступника головного лікаря з лікувальної роботи обласного протитуберкульозного диспансеру Миколу Ординського. Фахівець із фтизіатрії особливу увагу студентів-медиків звернув на основні заходи профілактики туберкульозу медичними працівниками, які належать до головної групи ризику, розповів про ситуацію із захворюваністю населення області на туберкульоз.
  Студенти відділення «Лабораторна діагностика» Шабаш Тетяна та Ковальчук Софія під керівництвом к.т.н. викладача мікробіології Марії Антонюк та к.б.н. викладача медико-профілактичних дисциплін Оксани Мелюк представили цікаві презентаційні доповіді, в яких ознайомили присутніх з історичними аспектами розвитку вчення про туберкульоз та особливостями діагностики цього захворювання.
  У підсумку виступили заступник директора з виховної роботи, к.п.н. Світлана Бухальська та голова циклової комісії медико-профілактичних дисциплін, к.м.н. Анатолій Резніков. Безперечно, що такі зустрічі студентів із фахівцями практичної медицини є пізнавальними і результативними.

tub19


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія