^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Долучаймося до добрих справ

  Ви напевно знаєте, що театр - це не лише актори. Це також чисельна команда інших служителів Мельпомени, без яких не відбувається випуск жодної вистави. Так, сценічне оформлення і костюми - це справа рук бійців невидимого фронту - цеховиків. Керує ними у театрі - зав. постановочною частиною. У Рівненському Драмтеатрі цю місію виконує Полєхіна Неля Михайлівна. Вона любить театр і дала життя не одному десятку постановок. Сьогодні Неля Михайлівна потребує дороговартісної операції на серці. 

  Для серця своєї Нелічки і на радість глядачам 15 квітня 2019 року актори зіграють свіжак - виставу, що вперше побачила світ наприкінці березня - комедію "Мартин Боруля". Квитки вже у касі театру. Вартість: 50-100 грн.
  А наша «Рівненська медична академія» долучиться зі збором коштів шляхом проведення вже традиційного благодійного заходу «Аптека щастя» в холі театру. Бажаючим долучитися до фінансової допомоги у створенні асортименту «Аптеки щастя» звертатися до Филипюк Оксани Миколаївни (098-703-79-43).

gdggdgd


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія