^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Науково-пізнавальна платформа до Всесвітнього дня здоров’я: «Здоров’я – найбільший дар природи!»

  Декадник циклової комісії «Анатомії, фізіології, патології та гістології» розпочала Андреєва О.Б., викладач фізіології людини, провівши 2 квітня 2019 року, на базі ІV корпусу Рівненської медичної академії, разом з студентами ІІ курсу відділення Фармація бакалаврат (СД), та студентами ІІ курсу відділення Сестринська справа гр. Б(9) Науково-пізнавальну платформу «Здоров’я – найбільший дар природи!» На заході були присутні заступник директора з виховної роботи, к.п.н Бухальська С.Є., головна циклової комісії анатомії, фізіології, патології та гістології к.б.н Каськів М.В., Гарас О.В., Єгер О.Й, Винокур М.О.
  Метою заходу було усвідомлення студентами потреби в здоровому способі життя, відповідальності за своє здоров’я, показати шляхи підтримки і зміцнення здоров’я, вчити студентів способам підвищення працездатності. Виховувати непримиренне ставлення до шкідливих звичок, вести здоровий спосіб життя. Студенти в своїх доповідях розповідали про здоров’я, суспільне здоров’я, здоровий спосіб життя, раціональне харчування, зайняття фізичними вправами, тренування, аутотренінги, шкідливі та корисні звички.
Ми впевнені, що такі освітні заходи сприяють вихованню життєво-ціннісних характеристик майбутніх медичних працівників і спонукають до збереження і зміцнення свого здоров’я!

naukova-platforma19 1naukova-platforma19 2

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія