^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Студенти-науковці КЗВО «Рівненська медична академія»

Шановні колеги!

  Горді повідомити Вам про успішну участь нашого студенства у наукових форумах державного та міжнародного рівня. До роботи 88-ої науково-практичної конференції студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині», що відбулася 28-29 березня 2019 року на базі ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет», долучилися: Деркач Анастасія (науковий керівник – Кіщук В. М.) та Красько Іванна (науковий керівник – Штрімайтіс О. В.).
  До роботи ХХІІІ Міжнародного медичного конгресу студентів та молодих вчених, що відбувся 15 – 17 квітня 2019 року на базі ДВНЗ «Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського», долучилися: Грановська Аліна (науковий керівник – Рижковський В. О.), Тимчук Дарина (науковий керівник – Каськів М. В.) Красько Іванна (науковий керівник - Штрімайтіс О. В.), Денисюк Іванна (науковий керівник – Нестерук Т. М.), Євчук Марія (науковий керівник – Садовник О. В.), Василець Яніна (науковий керівник – Филипюк О. М.), Петрук Ольга (науковий керівник – Коробко Л. Р.).
  Вітаємо студентів, чиї роботи були відзначені за результатами проведених конференцій: Деркач Анастасію, Василець Яніну, Тимчук Дарину та їх наукових наставників.
  Дякуємо учасникам за достойне представлення нашого навчального закладу на державному та міжнародному рівні! Творчих здобутків, наукових підйомів та ніколи не зупинятися на досягнутому!

Заступник директора з наукової роботи – завідувач кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін, к. фарм. н. Штрімайтіс О. В.

stud-konf19 1stud-konf19 2

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія