^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Подорож до ”Дермансько-Острозького” парку

  Пізнавальною і цікавою виявилася еколого-інформаційна подорож, яка проходила на території парку”Дермансько-Острозький”, у якому прокладена екологічна стежка «Від Волині до Поділля». Студентам було показано рідкісні види боліт, під час розповіді дізналися про флору парку, яка налічує 1001 вид судинних рослин, з них 90 видів мають охоронний статус, та фауну, яка налічує 607 видів тварин з них 227 охороняється. Завершилась екологічна стежка біля джерела «Зіньків камінь», де студенти змогли відпочити і випити джерельної води. Мали можливість відвідати Урочище Гурби на території якого знаходиться Свято-Воскресенський Гурбинський монастир, ми побачили минуле під кутом особистих вражень і зрозуміли, що ніяка сила не спроможна викреслити або позбавити нас, українців, своєї, Богом даної землі, свого спадку, своєї самобутньої історії.
  Від імені усіх студентів висловлюємо Вам подяку, Архімадрит Онуфрій, братії монастиря, за теплий прийом, за цікаву бесіду та змістовно проведений час, адже усі духовно збагатилися, дізналися багато цікавого. То ж нехай у Вас вистачить терпіння, наснаги і наполегливості зберігати цю пам’ять і передавати її нам, молодій генерації, що загартовується. Висловлюємо щиру подяку за пізнавальну, повчальну екскурсію співробітникам Національного природного парку ”Дермансько-Острозький”, а саме О.В.Головко, Н.В.Павловій.
  По завершеню екскурсії студенти I курсів відділення “Сестринська справа” та “Стоматологія” були сповнені вражень, подякували за цікаву подорож і обіцяли неодмінно прийти іще раз.

gurbu19


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія