^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Oбласна науково-теоретична конференція з проблеми: “Екологія. Людина. Суспільство”

 У вівторок 7 травня 2019 року в рамках співпраці КЗВО «Рівненська медична академія» з природничо-математичним ліцеєм «Елітар та КЗ «Обласна медична бібліотека» відбулася обласна науково-теоретична конференція з проблеми: “Екологія. Людина. Суспільство”. 

  З вітальним словом та побажаннями плідної співпраці до учасників конференції та її організаторів звернулися канд. фарм. наук, заступник директора з наукової роботи - завідувач кафедри "Хіміко- фармацевтичних дисциплін" КЗВО “Рівненська медична академія” та “ Васюха Людмила Іванівна – в.о. директора “Рівненська обласна наукова медична бібліотека” РОР. В конференції взяли участь 45 студентів медичної академії та 10 учнів навчальних закладів м. Рівне переможців ІІ та ІІІ етапів науково-дослідницьких робіт МАН.
  Учасники конференції ознайомились з виставкою науково-популярної літератури підготовленої працівниками медичної бібліотеки. Матеріали конференції допоможуть дослідити вплив хімічних речовин на організм людини будуть розміщені у електронній збірці на сайті медичної акадамії.

konf19konf19-1konf19-2konf19-3


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія