^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Медична освіта та здобуття нових знань в РМА

  Медична освіта та здобуття нових знань з анатомії, фізіології людини та медичної біології відбувається не тільки в стінах рідної альма-матер РМА, а й шляхом ознайомлення майбутніх медичних працівників з практичною роботою відділень цитології, гістології та імунології. Так, вже після підведення підсумків, завершальних лекційних та практичних занять з вивчення анатомії, фізіології людини та медичної біології під керівництвом завідувача відділення «Лікувальна справа» Туровської І.О., викладачів Сергеєвої Г.М., к.б.н Каськів М.В, студенти мали змогу долучитися через практичний екскурс до роботи Рівненської спеціалізованої лабораторії.
  Продовженням набуття знань та розширення світоогляду студентів, організовано поїздку у місто Львів, в інтерактивний музей «Таємна аптека», де студенти змогли почути цікаві історії від «останнього алхіміка світу» та прикупити собі пігулок для щастя. Студенти відмітили, що «Таємна аптека» відрізняється від інших музеїв тим, що окрім пізнавальної інформації, відвідувачі можуть брати участь у різних майстер-класах та створити щось на згадку своїми руками.
  Завершальним етапом екскурсії став візит студентів та їх наставників до музею хвороб людини заснований 1896 року професор-патологоанатом Андрій Обжут. Студенти ознайомились у музеї з архівом протоколів розтинів столітньої давності. Побачили чимало експонатів зрозумівши, про життя і його реалії, усвідомивши, як важливо берегти здоров’я. Не курити, не вживати наркотиків та надмірно алкоголю, займатися спортом.

eks-lviv19 1eks-lviv19 4

eks-lviv19 2eks-lviv19 3

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія