^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

День Європи в Україні

  День Європи в Україні відзначається у третю суботу травня. День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

  Традиційно урочиста церемонія відкриття Дня Європи проходить у Києві. На Хрещатику облаштовується так зване «Європейське містечко» за сприяння Представництва ЄС в Україні та посольств держав-членів ЄС. У КЗВО Рівненська медична академія у період з 15 по 20 травня предметною комісією іноземних мов було проведено низку заходів присвячених Дню Європи. Пізнавальними і цікавими були проведення Європейської інформаційної панорами, вікторини «Визначні пам’ятки та історичні місця Європи», круглого стілу «Європа. Історія і сьогодення», обговорення фільму «Європа». На завершення відбувся конкурс стіннівок «Україна і Європа» та створений фотоколаж «Віртуальна подорож до Європи».

den-evro19 1den-evro19 3den-evro19 2den-evro19 4

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія