^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Доброчинний захід до Дня захисту дітей

  В актовій залі КЗВО “Рівненська медична академія” Рівненської обласної ради відбулось родинне свято, яке об’єднало дітей і батьків, студентів і науково-педагогічних працівників у велику академічну родину.
  Теплими словами привітав усіх присутніх доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, директор академії Ростислав Сабадишин, який закликав усіх долучитись до благодійності — допомогти хворим онко-гематологічного відділення Рівненської обласної дитячої лікарні. Адже родинне свято — це освідчення в шані та любові до своєї родини: дітей і батьків, студентів і викладачів-наставників; бажання зробити для них щось приємне і добре.
  Зворушливими були виступи наймолодших учасників Злати Марчук, Даринки Филипюк, Артура Кирничного, Галинки Гашинської, Ліди Мельничук, Марійки Казмірук, Вероніки Карпюк. Як завжди на високому рівні були номери учасників художньої самодіяльності — студентів академії. Приємно здивували своїми доробками діти наших працівників. Додамо, що на свято завітали члени експертної комісії.

dit-sviato19 1dit-sviato19 2dit-sviato19 3dit-sviato19 4

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія