^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Міжнародний день захисту дітей

«Мені здається, що одна з найбільших удач
у житті людини - щасливе дитинство»
Агата Крісті

  Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей, одне із найдавніших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії у листопаді 1949 року. ООН підтримала цю ініціативу та оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.
  Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Студенти КЗВО “Рівненська медична академія” повинні знати, що турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.
  Цьогоріч викладачі та студенти КЗВО “Рівненська медична академія” (Каськів М.В., кандидат біологічних наук, Сергеєва Г.М., викладач вищої категорії, Каськів Я.В., Хлипа О.О., студенти академії, Тодос Таліна, випускниця академії), завітали до Клеванської санаторної школи-інтернату та провели майстер-класи у якості подарунка для вихованців школи-інтернату. Ярослав Каськів представив «Техніку оздоровчого масажу»., Олена Хлипа ознайомила дітей та їх наставників з правилами забору капілярної крові на визначення показників глюкози, чимало бажаючих визначили індивідуальні показники. Випускниця РМА ознайомила присутніх одним з методів фізичної реабілітації в косметології «Равликотерапія».

М. В. Каськів

ahict-dit19 1ahict-dit19 2ahict-dit19 3ahict-dit19 4

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія