^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Булінг - прояв насильства у підлітків

  10 червня в КЗВО «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради відбувся профілактичний виховний захід на тему «Булінг-прояв насильства у підлітків» для студентів І курсу, який провели члени студентського самоврядування КЗВО «Рівненської медичної академії»: Ільчишина Іванна, Кондрашов Олександр, Лисенко Павло, Чорна Наталія, Капітанюк Анастасія, Горбатюк Христина, Лук’янчук Ірина, а також заступник директора з виховної роботи к.п.н. Бухальська С.Є., соціальний педагог Мельничук Н.М., практичний психолог Басюк Л.М, куратор групи 1 с\с А(9) к.б.н. Стернік В.М.
  Булінг – це насильство, цькування, знущання, залякування, приниження, агресивна поведінка дітей та підлітків, яка має за мету завдати шкоду іншому, викликати страх або тривогу, створити негативне середовище серед неповнолітніх. З вступним словом до студентів звернулася заступник директора з виховної роботи к.п.н. Бухальська С.Є, яка представила присутніх на виховному заході викладачів, а також членів студентського самоврядування.

  Представники студентського самоврядування продемонстрували:

- презентацію на тему: «Стоп булінг» у якій розкрили, поняття булінгу, та його види ;

- за допомогою ігрової форми: «Знайомство», «Тягар емоцій», «Вгадай хто», студенти академії долучилися до заходу, а також отримали відповіді на запитання:

 хто такий агресор, жертва, спостерігач;

 як розпізнати агресора; - соціальний педагог Мельничук Н.М. провела анкетування на тему:

«Чи був ти учасником булінгу»;

- практичний психолог Басюк Л.М. надала поради студентам:

 як не стати жертвою булінгу;

 які дії якщо ти став спостерігачем булінгу у студентському колективі.

  На завершення за участю студентів з органів студентського самоврядування КЗВО «Рівненська медична академія» зачитано вірш – «Мій улюблений світ без насильства».

n-buling19 1n-buling19 2

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія