^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Відвідини випускниками-фармацевтами 2019 року КЗВО “Рівненська медична академія” Рівненської обласної ради Національного фармацевтичного університету (м. Харків)

 На запрошення ректорату Національного фармацевтичного університету м. Харків студенти-випускники відділення “Фармація” відвідали так званий український центр розвитку фармацевтичної освіти та науки, який посідає провідне місце у підготовці фахівців фармацевтичної галузі. Делегація медичної академії під координуванням заступника директора к.п.н. Світлани Бухальської та старшого викладача Ганни Сергеєвої мала зустріч із ректором д.фарм.н., проф. Котвіцькою Аллою Анатоліївною, науковцями та професорсько-викладацьким складом закладу фармацевтичної вищої освіти; побувала в навчальних аудиторіях та лабораторіях медико-біологічного та хіміко-фармацевтичного центрів; відвідала віварій та музей-аптеку; отримала незабутні враження і відчула автентичний колорит Харкова та Слобожанщини.

viovn19 1viovn19 2viovn19 3


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія