^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

День фармацевтичного працівника!

Дорога фармацевтична спільното Рівненської медичної академії!

Студенти та викладачі!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника! Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день Вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість. Нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів, процвітання, удачі, добробуту та міцного здоров'я Вам і Вашим родинам!

  Бажаю всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у нашій важливій праці!

  Запрошуємо усіх бажаючих на святковий концерт, присвячений 20-й річниці заснування Дня фармацевтичного працівника України, який відбудеться 26 вересня о 14:30 в актовій залі Рівненської медичної академії!

Заступник директора з наукової роботи – завідувач кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін, кандидат фармацевтичних наук О. В. Штрімайтіс

farm19


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія