^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Випускникам

Поради студентам!

ЯК ПРОЙТИ СПІВБЕСІДУ

РЕЗЮМЕ СТУДЕНТА

ЛИСТ РОБОТОДАВЦЯМ

ГРАФІК РОЗПОДІЛУ 2016Р (формат pdf) (формат doc)

Шановні студенти - випускники Коледжу!

  Незабаром Ви закінчите навчання та отримаєте диплом про закінчення Рівненського державного базового медичного коледжу. Уже зараз, перед Вами стоїть питання працевлаштування, та виникає багато запитань. Випускники вищих навчальних закладів, яким присвоєно кваліфікацію фахівця з вищою освітою різних освітньо-кваліфікаційних рівнів («молодший спеціаліст», «бакалавр») і які працевлаштовані на підставі направлення на роботу, вважаються молодими фахівцями протягом трьох років з моменту укладення ними трудового договору із замовником.

  Відповідно до ч.1 ст. 64 Закону України «Про вищу освіту» держава у співпраці з роботодавцями забезпечує створення умов для реалізації випускниками ВНЗ права на працю, гарантує створення рівних можливостей для вибору місця роботи, виду трудової діяльності з урахуванням здобутої вищої освіти та суспільних потреб.

  Випускники, які навчались за цільовим направленням, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 29.06.1999 р. № 1159 «Про підготовку фахівців для роботи у сільській місцевості», в обов'язковому порядку направляються за місцем направлення і зобов'язані відпрацювати за призначенням не менше трьох років.

  Постановою Кабінету Міністрів України № 992 від 22.08.1996 р. затверджено Порядок працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням, далі по тексту - Порядок №992.  

  Розірвання випускником угоди, передбаченої п.4 Порядку №992, допускається з таких поважних причин:

  • встановлення інвалідності 1 або 2 групи, внаслідок чого випускник не може виїхати на роботу за призначенням;
  • встановлення інвалідності 1 або 2 групи у дружини (чоловіка) випускника, одного з батьків (або осіб, які їх замінюють) випускника;
  • якщо випускник - вагітна жінка, мати або батько, які мають дитину у віці до трьох років, або дитину, яка згідно з медичним висновком потребує догляду (до досягнення нею шестирічного віку);
  • одинока мати або батько, які мають дитину до чотирнадцяти років або дитину-інваліда;
  • проходження чоловіком (дружиною) служби за контрактом, у Збройних Силах, Держприкордонслужбі, Службі безпеки, Службі зовнішньої розвідки, Національної гвардії, Держспецтрансслужбі, Держспецзв'язку, на посадах рядового і начальницького складу у правоохоронних органах, органах і підрозділах цивільного захисту, поза місцем розташування замовника;
  • вступу до університету, академії, інституту для випускників коледжів та технікумів.

  Молодий фахівець повинен прибути до місця призначення у термін визначений у направленні на роботу.

  Якщо замовник відмовив у прийнятті на роботу молодого фахівця, останній звертається до державної служби зайнятості за сприянням у працевлаштуванні. При цьому пред'являється направлення на роботу і скріплена печаткою замовника довідка про відмову у працевлаштуванні.

  Реєстрація молодих фахівців у державній службі зайнятості здійснюється за місцем постійного проживання у порядку, визначеному законодавством про зайнятість населення. Випускник, призваний на строкову військову службу до Збройних Сил, після її закінчення зобов'язаний прибути на роботу за призначенням. Перебування у Збройних Силах зараховується в передбачений угодою термін роботи за призначенням. Це стосується також випускників, які проходять альтернативну (невійськову) службу.

  Випускники, які йдуть працювати в середні навчальні заклади (школи, ліцеї, гімназії, інтернати) отримують відстрочку від призову до Збройних Сил України.

  Час перебування жінки після закінчення вищого навчального закладу у відпустці у зв'язку з вагітністю, пологами, доглядом за дитиною до досягнення нею трирічного віку (або 6-річного віку, якщо дитина потребує догляду згідно медичних висновків) зараховується до терміну роботи за призначенням.

  У разі неприбуття молодого фахівця за направленням або відмови без поважної причини приступити до роботи за призначенням, звільнення його з ініціативи адміністрації за порушення трудової дисципліни, звільнення за власним бажанням протягом трьох років випускник зобов'язаний відшкодувати у встановленому порядку до державного бюджету вартість навчання та компенсувати замовникові всі витрати.

  Увага! До засідання комісії персонального розподілу випускників коледжу за графіком, березень 2016 року, у підрозділ сприяння працевлаштуванню надати подання (запити) від роботодавців (на ім'я директора, підписані особисто керівником і обов'язково скріплені печаткою, де вказується ваша майбутня посада ) або документи, які необхідні для отримання довідки на право самостійного працевлаштування.

  На підставі запиту випускник отримує направлення на роботу, яке є підставою для укладення трудового договору між молодим фахівцем і замовником (роботодавцем).

  Бажаємо Вам знайти роботу, яка відповідає вашим очікуванням та здібностям.

Якщо Вам потрібна фахова порада чи інформація з питань пошуку роботи, чекаємо Вас у Підрозділі сприяння працевлаштуванню, звертатись за телефоном: 62-01-85


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія