^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Новини та анонси подій

 Шановні колеги нас запрошують взяти участь у науково-практичних заходах

  Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні проблеми сучасної освіти: реалії та перспективи», для школярів, студентів та викладачів, яка відбудеться 14-15 травня 2020 року в м. Маріуполь, Донецька область.

  Міжнародній науково-практичній конференції «СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ НАУКОВОЇ ДУМКИ» Присвячено Дню Науки в Україні, яка буде проходити 16 травня 2020 року.

   IV Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції з міжнародною участю «Національна освіта в стратегіях соціокультурного вибору: теорія, методологія, практика», яка відбудеться 20 травня 2020 року в Луцькому педагогічному коледжі.

  Науково-практична конференція з міжнародною участю «Current Trends in Pharmaceutical Chemistry and Standardization of Medicines», яка відбудеться 25-26 травня 2020 року в Тернопільському національному медичному університеті імені І. Я. Горбачевського МОЗ України. https://conference.tdmu.edu.ua/index.php/CTPCSM/CTPCSM

  Міжнародної науково-практичної конференції з інтернет підтримкою «Актуальні проблеми неперервної освіти в інформаційному суспільстві», присвяченій 185-річчю Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, а також у Всеукраїнських тренінгах з підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Термін проведення заходів 29-30 травня 2020 року.

  LXІІI науково-практичній конференції “ЗДОБУТКИ КЛІНІЧНОЇ та ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ МЕДИЦИНИ”, яка відбудеться 12 червня 2020 року на базі Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського МОЗ України.

  Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання діагностики, лікування, раціональної фармакотерапії, профілактики та реабілітації в практиці сімейного лікаря», яка відбудеться 25-26 червня 2020 року в Тернопільському національному медичному університет імені І.Я. Горбачевського МОЗ України.


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія