^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Атестація педагогічних працівників

  Атестація педагогічних працівників — це важливий етап діяльності навчального закладу. За результатами атестації визначаються відповідність педпрацівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюються кваліфкатегорії та педагогічні звання.

Детальніше...

Навчально-методичний підрозділ

  Невід’ємною складовою навчально-виховного процесу в академії є науково-методична робота. Вона спрямована на удосконалення професійно-педагогічних компетенцій педагогічних працівників закладу, активізацію творчого потенціалу педагогічного колективу, здатності вчасно реагувати на зміни у системі освіти та запити суспільства щодо якості підготовки медичних фахівців.

Детальніше...

Методична документація та рекомендації викладачам

Навчально-методичний відділ КЗВО "Рівненська медична академія" діє відповідно до чинного законодавства та ПОЛОЖЕННЯ про навчально-методичний відділ КЗВО "Рівненська медична академія", забезпечує науково – методичний супровід навчально-виховного процесу у закладі.

Детальніше...

Наші книги

Реалії життя. Автор: Сабадишин Р.О. Книга присвячена буденному життю людей на землі. Насолода від життя, добробут, духовна рівновага, мораль, стан здоров'я, доброзичливість між людьми, мир між державами, гармонія у стосунках між чоловіком і жінкою залежать від психологічної побудови мислення людини.Ми надзвичайно різні за своїм світоглядом, прагненнями, бажаннями, методома одержання свого щастя.

Детальніше...


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія