^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Кафедра хіміко-фармацевтичних дисциплін

 1. Освітня діяльність науково-педагогічних працівників кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін 
 2. Звіт кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін з дистанційного навчання
 3. Фотозвіт дистанційної роботи викладачів кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін"

 Створення кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін у січні 2019 р. – це історична подія КЗВО «Рівненська медична академія», якій передували не менш вагомі події у історії навчального закладу. 
Ключовим напрямком своєї діяльності кафедра хіміко-фармацевтичних дисциплін визначила безперервне вдосконалення освітнього процесу з максимальним застосуванням інноваційних технологій та студентоорієнтованого підходу до навчання.

    Науково-педагогічний склад кафедри

 1. Завідувач кафедри Штрімайтіс Оксана Вікторівна – кандидат фармацевтичних наук, професор кафедри, клінічний провізор.
 2. Садовник Ольга Володимирівна - кандидат фармацевтичних наук,  професор кафедри, провізор.
 3. Хмеляр Інеса Макарівна – кандидат педагогічних наук,  професор кафедри, викладач хімії.
 4. Лукащук Микола Миколайович - кандидат педагогічних наук,  професор кафедри, викладач хімії.
 5. Зубеня Наталя Володимирівна – кандидат хімічних наук, доцент кафедри викладач хімії.
 6. Кушнір Леся Олександрівна - кандидат педагогічних наук,  доцент кафедри, викладач хімії.
 7. Лукащук Ілля Миколайович - кандидат педагогічних наук,  старший викладач кафедри, викладач хімії.
 8. Захарко Наталя Володимирівна –  старший викладач кафедри, провізор.
 9. Кіщук Віталій Михайловичстарший викладач кафедри, провізор.
 10. Бурбан Оксана Іванівна старший викладач кафедри, провізор.
 11. Филипюк Оксана Миколаївна - асистент кафедри, клінічний провізор.
 12. Нестерук Тетяна Миколаївна – асистент кафедри, провізор.
 13. Гончар Оксана Олександрівна – асистент кафедри, провізор.
 14. Дейнека Аліна Сергіївна – асистент кафедри, провізор.
 15. Лаба Ілля Сергійович – асистент кафедри, провізор.
 16. Мацюк Оксана Дмитрівна – асистент кафедри, провізор.
 17. Онищук Тамара Данилівна - асистент кафедри, викладач хімії.
 18. Мохір Марія Олексіївна- асистент кафедри, викладач медичного та фармацевтичного товарознавства.
 19.  kaf-xim-19  Кафедра хіміко-фармацевтичних дисциплін є випусковою для студентів-бакалаврів, що навчаються за спеціальністю 226 «Фармація, промислова фармація». Окрім того викладачі кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін здійснюють професійну підготовку студентів з фармацевтичних та хімічних дисциплін, що вивчають студенти-бакалаври спеціальностей 227 «Фізична терапія, ерготерапія», 224 «Технологія медичної діагностики та лікування» та 223 «Медсестринство».

Перелік навчальних дисциплін, що віднесені до кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін . 

  Навчально-методична робота кафедри

  Теоретичні заняття проходять з використанням мультимедійних технологій. З метою проведення цікавих наукових дискусій під час теоретичних занять студенти мають змогу ознайомлюватися з висвітленням тематики поточних та наступних тем шляхом перегляду інформації (презентацій, методичних розробок, інструкцій до проведення занять, тестових завдань тощо) в закритій системі веб-ресурсу КЗВО «Рівненська медична академія».
kxim-kaf19 Практичні заняття проходять із використанням сучасного лабораторного устаткування, інструментарію, показових матеріалів, довідкової інформації на паперових та електронних носіях. Це все дозволяє викладачам на практичних заняттях створювати атмосферу для студентів максимально наближену до тих умов праці, в які незабаром вони потраплять. Студенти проводять хімічні дослідження, з допомогою надсучасного обладнання та лабораторного посуду визначають якісний та кількісний склад лікарських речовин, вирішують ситуаційні задачі, розробляють алгоритми фармацевтичної опіки, навчаються аргументовано та науково спілкуватися. В контексті самостійної роботи студентів акцент стоїть на виконанні індивідуальних науково-дослідних завдань. Окрім того викладачі часто проводяться цікаві неординарні заходи: інтегровані заняття, круглі столи, прес-конференції, конкурси індивідуальних науково-дослідних завдань, брейн-ринги та інші різноманітні освітні заходи.
  Науково-педагогічна проблема, над якою працює кафедра хіміко-фармацевтичних дисциплін: «Формування професійної компетентності студентів-медиків з використанням інноваційних технологій».
  Окрім того науково-педагогічні працівники кафедри працюють над фаховими науковими питаннями, які є логічним продовженням їхніх напрацювань. Детальну індивідуалізовану інформацію можна переглянути у розділі «Наука» → «Наші науковці».
  Педагоги активно залучають до науково-дослідної роботи студентів, дають можливість спробувати себе в ролі молодого науковця. Також спільно зі студентами беруть участь в науково-практичних конференціях Всеукраїнського та Міжнародного рівня.

Виховна робота кафедри

  Плідний робочий процес завжди присутній у дружньому колективі. Саме тому викладачі активно проводять різноманітні тематичні заходи із залученням студентів. Це екскурсії на фармацевтичні заводи, відвідування презентацій наукових видань, проведення благодійних акцій тощо. Вже традиційним є проведення благодійної акції «Аптека щастя», що поступово стає своєрідною візитівкою нашого навчального закладу і кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін зокрема. Автори ідеї, Нестерук Тетяна Миколаївна та Филипюк Оксана Миколаївна, активно залучають студентство до проведення заходу. А гості «Аптеки щастя» завжди натхненно приймають участь, купують чудодійні пігулки та передають кошти для благодійних цілей. Асортимент «Аптеки щастя»: «Сміхонагонин», «Внетінесидин», «Похрустин», «Шкарпеткошукатин», «Половинкошукатин», «Серотонін» тощо.

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія