^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Сторінка психолога

Національна дитяча
"гаряча нінія"
 


 

Національна гаряча лінія з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації 

 

 

ЗАКОН УКРАЇНИ щодо протидії булінгу >>

Для тебе, першокурснику.

     Перше вересня… Перші лекції… Перші викладачі… Ви прагнете стати професіоналом. А для цього спочатку треба стати студентом і навчитися організовувати власну навчально-професійну діяльність. Тобто навчитися правильно діяти на лекціях, практичних і семінарських заняттях, самостійно працювати з навчальною та науковою літературою, писати наукові тексти (реферати, курсові та дипломні роботи), удосконалювати свої здібності, розвивати пам’ять і волю, керувати своїми емоціями, вправлятися з конфліктними ситуаціями і багато іншого.

    Перші два тижні навчання кожного семестру видаються більшості студентам- першокурсникам продовженням канікул. Є лише одна неприємність – треба відвідувати заняття в коледжі. Є й позитивна сторона цього. Ви зустрічаєтеся з друзями, дізнаєтеся про нове і цікаве, аде ніхто з викладачів, здебільшого, не запитує пройдений матеріал. Читаються лекції. В коледжі це основний вид занять. Тому важливо навчитися тактовно поводити себе і продуктивно працювати на лекційних заняттях. Для цього слід засвоїти такі правила.

Правило1Якщо ви не погоджуєтеся з викладачем, то зовсім не обовязково його перебивати. Висловитися або поставити запитання ви зможете на практичних або семінарських заняттях.

Правило 2Слухайте викладача і почуйте його. Лекція – це не місце для спілкування з одногрупниками.

Правило 3. Якщо вам нудне все, що відбувається на лекції, запитайте себе, чому вам не цікава лекція фахівця. Спробуйте виявити інтерес, зацікавлений вигляд студента робить маленьке диво – викладач змінюється, працює захоплено, і вам теж цікаво.

Правило 4. На лекціях слід вести конспект, але виділяйте головну думку, основні факти.

Правило 5. Конспект лекції студенти пишуть для себе. Тому використовуйте скорочення, позначки, які зрозумілі лише вам. Швидкість коспектування на лекції значно зросте.

Правило 6. Конспект повинен бути кольоровим. Виділяйте важливі думки, визначення. Конспект повинен мати широкі поля. Вони потрібні, щоб доповнювати конспект при підготовці до семінарів, записувати ті запитання, які варто зясувати на консультаціях.

Правило 7. Обовязково приходьте на всі лекції до всіх викладачів. Ви зрозумієте, які питання навчальної дисципліни і як детально варто вивчати, де їх шукати і як тлумачити. Ви зможете спілкуватися з фахівцем і накопичувати професійний досвід.

     Цікавих вам лекцій та плідної співпраці з викладачами у новому навчальному році.

Інформація для батьків

  1. Що треба знати про торгівлю людьми?
  2. Як допомогти дитині підготуватися до ЗНО
  3. Памятка батькам підлітків
  4. Проблеми підлітків у період адаптації до навчання
  5. "Чому діти крадуть?"

Інформація для викладачів

  1. Поради викладачам щодо особистісно зорієнтованого підходу у навчанні
  2. Методи врегулювання конфліктів і запобігання їм

Психолог.

При Рівненському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді функціонує спеціалізована інформаційно-довідкова, соціально-психологічна консультативна служба “Телефон Довіри”

ТЕЛЕФОН ДОВІРИ –анонімна, безкоштовна, конфіденційна, психологічна допомога та інформаційні консультації 62-06-06   067 762 06 06 066 969 77 10

Телефонуйте з 15:00 до 23:00 щодня, крім вихідних та святкових днів.

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія