^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Лабораторна діагностика

Відділення “Лабораторна діагностика” функціонує в медичному коледжі ще з часів, коли коледж мав статус училища. Хоча і проводиться набір студентів не кожного року, тому що адміністрація коледжу регулює підготовку тих чи інших спеціалістів згідно з реальними потребами.

 Термін навчання на відділенні два роки. Набір абітурієнтів проводиться на базі повної загальної освіти. 

Крім гуманітарних дисциплін студенти вивчають цикл природничо-наукових дисциплін: анатомію та фізіологію; основи фармакології; першу медичну допомогу. 

  На другому курсі в основному вивчаються спеціальні дисципліни: 

  • клініко-лабораторні дослідження; 
  • мікробіологія; 
  • гігієна з основами екології; 
  • біохімія.

  Студенти займаються в нещодавно відремонтованих лабораторіях нового власного корпусу №4, який знаходиться в затишній, мальовничій місцевості міста. Лабораторії оснащені сучасною апаратурою, посудом та реактивами згідно з методичним забезпеченням занять. Студенти даного відділення також мають змогу проводити практичні заняття та відпрацьовувати виробничу та переддипломну практику у клінічних лабораторіях Міської клінічної лікарні, Обласної лікарні та Обласного диспансеру радіаційного захисту населення. 

  Крім того, ми активно залучаємо студентів відділення “Лабораторна діагностика” до роботи в науковій лабораторії коледжу, в якій виконується ряд наукових робіт на здобуття наукового ступеню кандидата медичних наук. Ми хочемо з впевненістю заявити, що на “лаборантів” нашого коледжу є попит на ринку праці, про це свідчить і той факт, що майже всі  випускники  забезпечені робочими місцями.


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія