^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Відділення “Сестринська справа”

  Очолює спеціальність « Сестринська справа»  Антонюк Марія Миколаївна икладач вищої категорії, кандидат технічних наук, доцент.  

                              Antonyk19

                                                            

  Викладацький склад спеціальності «Сестринська справа» становить 105 осіб. Серед штатного викладацького складу працює 5 кандидатів наук, 51 викладач вищої категорії, 10 - І категорії, 6 -старших викладачів, 15 - викладачів-методистів, та 6 відмінників освіти. 

Випускники на базі повної середньої освіти вступають на ІІ курс за рейтингом згідно суми балів з біології та української мови і літератури, виставлених у сертифікатах Українського центру оцінювання якості освіти, щодо випускників на базі загальносередньої освіти, то вони при вступі здають вступні іспити з біології та української мови (диктант).  

 На спеціальності навчається 549 студентів. Медичні сестри добре орієнтується в теоретиному матеріалі, показують достатній рівень знань з професійно-орієнтованих предметів, вміють оцінити і проаналізувати ситуативні задачі, зробити належний висновок, надати невідкладну допомогу та застосувати свої практичні знання. Рівень засвоєння програмного матеріалу є достатньою базою для практичної діяльності медичної сестри. Студенти даної спеціальності, що є на держзамовленні забезпечуються 100% працевлаштуванням.

 Медичний коледж володіє необхідною матеріально-технічною базою та соціальною інфраструктурою для забезпечення фундаментальної професійної, практичної та наукової підготовки студентів у здобутті ними кваліфікації молодшого спеціаліста. У навчальному процесі широко застосовуються сучасні комп’ютерні технології, лекційні аудиторії оснащені комп’ютерними проекторами для покращення подачі студентам лекційного матеріалу. Крім того, навчальні кімнати та лабораторії оснащені електронними комп’ютерними демонстраційними дошками, що дозволяє отримувати інформацію з електронної бази даних коледжної бібліотеки, інтернету для проведення практичних занять. Запропонована методика проведення практичного заняття робить ефективною роботу не тільки викладача, а й допомагає більш якісно сприймати інформацію для запам’ятовування студентами. 

Студенти спеціальності  «Сестринська справа» займаються в предметних гуртках та наукових товариствах, беруть активну участь в науково-практичних конференціях, гуртках художньої самодіяльності області та України.


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія