post

Шановні медичні сестри та фармацевти!

Для того щоб вступити до КЗВО «Рівненська медична академія» без відриву від роботи та здобути бакалаврський ступінь, Вам необхідно:

  1. якщо Ви маєте результати ЗНО 2019-2021 років, Вам потрібно сформувати реєстраційну картку (https://zno.testportal.com.ua/registration) і до 19 КВІТНЯ надіслати комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти . У травні у вас буде можливість відмовитися від проходження тестування на своїй Інформаційній сторінці.
  2. якщо Ви випускник 2022 року або не маєте сертифікату ЗНО і ще не зареєструвалися для участі в ЗНО ВАМ ПОТРІБНО ДО 19 КВІТНЯ створити реєстраційну картку (https://zno.testportal.com.ua/registration).

   Уважно поставтеся до заповнення таких її полів: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, серія (за наявності) і номер паспортного документа, номер мобільного телефону. Ці дані є важливими для подання вами документів для вступу. 

   Увага! У реєстраційній картці ви побачите поля для вибору предметів ЗНО. Заповніть, будь ласка, ці поля попри те, що вступ відбуватиметься за процедурою, відмінною від процедури проведення класичного ЗНО. Роздрукуйте свою реєстраційну картку, заповніть від руки заяву про участь у тестуваннях, додайте копію паспортного документа (за потреби можете додати медичний витяг про потребу створення для вас спеціальних умов для проходження тестувань) і надішліть такий комплект документів до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (вул. Київська, 46, м. Вінниця, 21009) Якщо ви не можете скористатися засобами поштового зв’язку, надішліть документи на електронну адресу: vintest@vn.testportal.gov.ua. У темі листа зазначте своє прізвище, а також те, що це реєстраційні документи. Наприклад: Шевченко_реєстраційні документи. 

   Детальнішу інформацію можете отримати за посиланням: https://testportal.gov.ua/prodovzheno-reyestratsiyu-dlya-uchasti-vstupnyh-ispytah-do-bakalavratu/

   У цьому році ЗНО буде проведено у вигляді Національного Мультипредметного Тесту (НМТ), який включатиме 3 предмети, по 20 тестових питань з кожного і буде організований в онлайн форматі.

   Орієнтовний час складання НМТ – липень 2022 року, про конкретний алгоритм складання НМТ буде повідомлено додатково.

   Увага! На базі КЗВО «Рівненська медична академія» діють курси для підготовки до Національного Мультипредметного Тесту (НМТ).

   Реєстрація за посиланням:

   https://docs.google.com/forms/d/1Gl5Q6J8G6fKVtggsevYZEmYjNbf2yor42n691281OG8/viewform?edit_requested=true 

   За умови успішної здачі підсумкового тесту курсів та наявності 100 балів НМТ при вступі до академії будуть нараховані додаткові бали.

   Send a Message

   Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.