post

Ура!!! Мрія здійснилась. Студенти КЗВО «Рівненська медична академія» йдуть у гори.

Від’іжджаємо, і…незабутні враження від феєрверку, який ми побачили у центрі міста. Здавалось, що кращого дня в житті не було.

О …годині приїхали до м. Яремче й відразу вирушили на гору Говерлу, висота якої сягає 2061м. Виявляється, є два маршрути, дві стежки, які ведуть до вершини. Перша – «зелена», довша, і вважається легкою, а друга – «синя» - важка, яку ми й вирішили подолати. Підкорення найвищої точки Говерли далось нам по – різному: одним - легко, а іншим – дуже важко. Всю дорогу сонечко бавило нас своїми теплими променями.

Так, ми це зробили! Ми підкорили Говерлу! Для декого це було головною ціллю нашої поїздки.

Під час подорожі в гори ми познайомилися з різними цікавими рослинами, спробували карпатських чорниць, прокатались з сніжної гори, насолодились прекрасною панорамою, випробували різні погодні явища.

Увага!!! Сюрприз. Вітання від студентства з нагоди 75- річниці заснування закладу «РІВНЕНСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ» з вершини Карпат, з гори Говерли: « Вітаємо! Бажаємо океану здоров’я, творчого неспокою, невпинного руху вперед, життєвих гараздів та злагоди! Підкорюйте нові вершини!»

Наступного дня ми поділились на дві групи: для подорожі до Буковелю з Наталією Василівною Проказюк та на підйом г. Маковиця , скелі Довбуша з Сергієм Васильовичем Проказюком. Обидві команди задоволені, пізніше ділились неймовірними враженнями від побаченого.

На згадку про цікаву подорож до мальовничих Карпат усі студенти придбали сувеніри біля водоспаду Пробій в м. Яремче.

Від усієї групи, дякуємо ректору медичної академії РОСТИСЛАВУ САБАДИШИНУ, директорці фахового медичного коледжу ІРИНІ ТУРОВСЬКІЙ, усім викладачам академії за сприяння в організації подорожі. І найщиріші слова вдячності СЕРГІЮ ВАСИЛЬВИЧУ ПРОКАЗЮКУ та його дружині НАТАЛІЇ ВАСИЛІВНІ за те, що подарували нам море позитивних моментів, були завжди поруч і дали зрозуміти, що Карпати – це круто!

Тільки завдяки Вам ми змогли насолодитися краєвидами Говерли, побувати в Буковелі, на г. Маковиця, скелях Довбуша, побачити водоспад Пробій та приємно відпочити!


Будь-яка подорож на природу – це завжди добре. Коли мова заходить про гори Карпати – користь від такої подорожі просто очевидна. Кожен з нас, напевно, чудово розуміє як корисно змінити життєву картинку, випробувати себе в екстримальній ситуації і отримати неоціненний досвід.


Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.