post
За нашу рідку Україну,
Що зберегли за всі віки -
Низький уклін і тричі "СЛАВА!"
Українські захисники!
Особливі вітання нашим колегам: Рицькому В.Л., Лисанцю І.Ф., Гусаруку Т.В., Кукурудзі А.Р., Хмеляру Б.М., Редьку О.В., Іванюку М.М. та батькам і членам родини студентів академії та коледжу, які на захисті нашого життя та Української держави!
Уклінно дякуємо нашим Збройним Силам України за мудрість, мужність, впевненість та витримку, за можливість прожити новий день, обійняти наших дітей та близьких, бути у себе на рідній землі!
В самі темні часи завжди видно яскравих людей. Вони засвічують своїм позитивом, відкритістю та безкорисним бажанням  допомогти та творити добро. Коли мирний світанок розірвали бомби ворога,  вони не злякалися, наші неймовірні Захисники і Захисниці. Вони мовчки взяли зброю і пішли боронити країну.  Серед них і наші викладачі, які не вагаючись змінили затишні аудиторії на важке солдатське життя. Бо вони справжні! Сьогодні у кожного свій фронт, своя доля відповідальності. І ця доля відповідальності в надійних руках…
Зима триває десятий місяць. Зима була у червні і у серпні, зима палала спекою на Херсонщині і весняним степом на Донбасі. Зима триває й досі… Ми пережили перший шок і не останній, але віра, що Україна згуртується, окріпне, вистоїть і переможе не покидала нас ні на мить.
Зима буде важкою, але ми впораємось.
На фронті дуже важко, але наші Воїни тримають  небо над нами..
Ми впораємося з такими Захисниками! Прості і зовсім юні Воїни здійснюють неймовірні подвиги. Ніхто з них не народився Героєм, але їх вчинки – це вчинки Героїв. Ми обов’язково переможемо!
Сил вам, терпіння, наші Герої! Божого захисту    вам і допомоги на цьому непростому шляху до Перемоги!
Дякуємо вам – наші найкращі!
Без вас не було б і нас.
Дякуємо всім Захисникам і Захисницям за можливість жити і працювати. Низький уклін та безмежна вдячність кожному.
Повертайтесь додому живими!
Зі Святом!
Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.