Діяльність кафедри-

Діяльність кафедри-

Освітня програма спеціальності "Фізична терапія, ерготерапія" переглянути»

Практична підготовка

  Фахові компетентності, що формуються на кафедрі, закріплюються під час проходження клінічної практики у лікувальних і реабілітаційних закладах, з якими укладені відповідні договори:

  • КП «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради;
  • КЗ «Рівненський обласний навчально-реабілітаційний центр» Рівненської обласної ради;
  • КУ «ДНЗ Центр РПРСА «Пагінець»;
  • КП «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради;
  • КЗ «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Рівненської обласної ради;
  • КЗ «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації інвалідів Рівненської обласної ради;
  • КП “Рівненський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення” Рівненської обласної ради;
  • КНП «Центральна міська лікарня» Рівненської міської ради;
  • Інститут медичний ім Івана ІІ, м. Щецін (Польща);
  • КЗ «Клеванська спеціальна школа № 1 І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

 

Співпраця

  Кафедра підтримує зв’язки із кафедрою фізичної реабілітації та біокінезіології факультету здоров’я, фізичного виховання та спорту Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ), кафедрою фізичної терапії, ерготерапії та фізичного виховання Тернопільського національного медичного університету імені І. Я. Горбачевського (м. Тернопіль), кафедрою «Фізичної терапії, ерготерапії» Навчально-наукового інституту охорони здоров’я Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне) та Рівненським обласним благодійним фондом «Наше Майбутнє».

Науково-педагогічні працівники кафедри проводить наукове консультування, в рамках підписаної Угоди про співпрацю, педагогічного колективу КЗ «Клеванська спеціальна школа № 1 І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

На кафедрі активно працюють два наукових студентських гуртки «Психологічна реабілітація» та «Здоров’я».

Працевлаштування випускників і професійні обов’язки

Після закінчення навчання випускник здатен займати такі посади:

  • – асистент фізичного терапевта;
  • – асистент ерготерапевта;
  • – масажист;
  • – масажист спортивний.

Асистент фізичного терапевта виконує професійні обов'язки в закладах охорони здоров’я, освітніх та соціальних закладах, установах та організаціях державного, громадського і приватного секторів.

 Типовими професійними обов'язками асистента фізичного терапевта є виконання програми фізичної терапії, або компоненти індивідуальної програми реабілітації, які стосуються фізичної терапії, спостерігає за ходом їх виконання, здійснює оперативний та поточний контроль, веде відповідну документацію. Застосовує фізичні вправи, масаж, мануально-м’язові та суглобові техніки, спрямовані на поліпшення діяльності опорно-рухового апарату, нервової, серцево-судинної, інших систем та організму в цілому, рівноваги, координації, збільшення сили, витривалості м'язів і вдосконалення вправності рухів, відновлення або компенсацію порушених чи відсутніх функцій з приводу травм, захворювань, вад і аномалій. Навчає самодогляду, пересуванню, самостійності у підтримці фізичного стану та здоров'я. Залучає родичів та опікунів до проведення програми фізичної терапії, ерготерапії та надає їм необхідну консультативну допомогу. Співпрацює з лікарями фізичної та реабілітаційної медицини, фізичними терапевтами, ерготерапевтами, фахівцями освіти (спеціальної освіти), терапевтами мови та мовлення (логопедами), фахівцями психічного здоров’я, соціальними працівниками.

Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.