post

У Рівненському медичному коледжі вже стало традицією відзначати день поезії. Віддавна саме поезія найпершою реагувала на всі події, які змінювали хід історії і життя людини, саме вірші в усі війни першими линули з фронту, сповнені ран, відчаю, але і надії. І лише потім усе це підхоплювала проза.

До студентів І курсу «Фармація» Б (9) завітали  студенти ІІ курсу «Лікувальна справа» В (9). Розповіли коротку історію свята, ознайомили з новими культовими поетами і декламували класику: Лесю Українку і Ліну Костенко. Звучали і вірші наших студентів.

ІІ курс група «Лікувальна справа» В(9) :

Мельник Катерина

Весна чудова пора року

Все просинається , цвіте і пахне.

Птах перелітний повертається додому.

Але не у всіх птахів лишився дім.

Не всі повернуться додому, до рідних,

Рідної землі, хто по дорозі заблука

Хто на початку лету.

Та найсильніші повернуться завжди

Їх ждуть усі малі й великі

Птахи ж передвісники весни 

Поезія лікує, надихає, розчулює, смішить. Вона не вимагає від вас багато уваги й часу – але якщо ви все ж знайдете для неї трохи місця у своєму житті – вона вам неодмінно віддячить. Поезія – це музика душі, найдавніший духовний скарб людства. Вона втамовує душевну спрагу, пробуджує в людині радість життя, любов до краси, входить в наше життя з дитинства і залишається з нами до кінця. Кожний знаходить в ній щось своє, близьке і зрозуміле, тому не лінуйтесь, читайте  поезію.

     Студенти ІІ курсу «Лікувальна справа» і викладач Білецька В.С.


Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.