Студентам

Інформація для студентів. Важливо!

Стосовно оплати рахунків  за навчання, гуртожиток, пропуски і т. д. звертатися в бухгалтерію навчального закладу за адресою м. Рівне вул.16 липня, 18


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні студенти, для поселення в гуртожитки перед змішаною формою навчання (ІІ семестр 2022-2023 н.р.), просимо заповнити форму. Поселення буде здійснюватись лише тих, хто заповнив форму. Реєстрація для проживання у гуртожитках КЗВО "Рівненська медична академія" на час навчання у змішаній формі


ОГОЛОШЕННЯ!!!

Адміністрація фахового медичного коледжу КЗВО «Рівненська медична академія» повідомляє, що з 01.02.2022 р. по 09.03.2022 р. відбудеться реєстрація студентів на ДПА (ЗНО).

ГРАФІК РЕЄСТРАЦІЇ СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ (9 КЛ.)НА ДПА (ЗНО) 2022 р.


ОЗНАЙОМИТИСЬ! Графік тестового заліку Крок Б для студентів спеціальності “Медсестринство”, “ Технології медичної діагностики та лікування” бакалавр (2021 р.)лікування” бакалавр (2021-2022 р.)


ЗНО 2022

ПРОБНЕ ЗНО-2022: ДАТИ РЕЄСТРАЦІЇ ТА ТЕСТУВАННЯ

Для того щоб знизити рівень тривоги з приводу процедури ЗНО, варто пройти пробне ЗНО.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5‒22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Для Рівненської області - на сайті Львівського РЦОЯО.
Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березняз історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.
Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури1 квітня — з інших навчальних предметів.
 Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування буде визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.


Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.