post

Сьогодні, 21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, викладач української мови та літератури КЗВО «Рівненська  медична академія» Таборовець Любов Михайлівна провела виховний захід «Рідна мова – серця мого подих», у якому взяли участь студенти 1 курсу, відділення «Лікувальна справа», гр. В (9) Рідна мова є важливим елементом культурної та національної свідомості людини. У мові накопичуються досвід попередніх поколінь, історія народу, культура, традиції, інтелектуальний та духовний розвиток етносу.

У нас налічуються десятки мов, які вважають рідними представники різних національностей. А тому Любов Михайлівна вибрала цікавий спосіб привіти деяких представників етнічних спільнот їхніми рідними мовами. Вітання лунали білоруською, болгарською, польською, чеською, російською, словацькою мовами.

Особливо хочеться подякувати старості групи Кокіль Софії. Вона не тільки талановито підготувала презентацію свята, але безпосередньо брала участь: читала поезію, а також «Молитву до мови» Катерини Мотрич.

Приємно було слухати вірші про Рідну мову у виконанні Загоруйка Дмитра, Ільїна Назара, Ніконова Олександра. У нотках поетичного слова студенти передали по-синівському теплі почуття до рідної мови

Змістовним були повідомлення Кукуляк Єлени про історію свята, його роль для сприяння мовній і культурній різноманітності.

Любов Михайлівна у своєму короткому повідомленні  про походження рідної мови зробила невеликий екскурс туди, де криється коріння нашої сили. Розповіла про її тернистий шлях.

Акторські здібності у сценці «Баба Параска і баба Палажка на святі рідної мови» проявили Мельничук Катерина і Шимчук Оксана.

Активну участь у святі взяли такі студенти:  Приступа  Ельвіна, Аскерова Лілія, Білецька Тетяна, Стасюк Ірина, Теліга Діана, Ткачук Христина, Онищук Анастасія, Адамович Катерина, Володько Анастасія, Кукуляк Єлена, Левченко Ірина, Мельничук Яна, Славінська Злата. Фурманець Вікторія, Вишневська Наталія.


Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.