post

16 грудня 2021 року викладачами фармацевтичних та клінічних дисциплін було організовано та проведено міні конференцію у змішаному форматі для студентів ІІ та ІІІ курсів НОБЕЛІВСЬКІ ЧИТАННЯ «Наука ХХІ століття: відкриття і досягнення». До нашої зустрічі доєдналися студенти Рокитнівського фахового медичного коледжу КЗВО «Рівненська медична академія».

Хтось з студентів вперше відчув себе в ролі доповідача, а хтось не зупиняється в пошуку та розвитку і, вже «закладає фундамент» у підготовці до Всеукраїнської студентської науково-теоретичної конференції, яка вже традиційно проводиться в нашому закладі освіти для обдарованої молоді. І викладачі, і студенти отримали колосальне задоволення від зустрічі. Три години цікавої насиченої інформації у формі презентацій, відеороликів, жвавої дискусії з безліччю запитань і власним баченням актуальності кожного з відкриттів, обміну особливою енергією між студентами та викладачами.

Нобелівські відкриття – це новаторські внески, які своєчасно визначають принципові історичні зміни у суспільстві . Альфред Нобель – підприємець, винахідник , філантроп, цілеспрямована, непересічна особистість, засновник фонду для нагородження премією свого імені, який заклав міцний фундамент для розвитку науки в світі. Нобелівська премія – це одна з найпрестижніших міжнародних відзнак, яку може отримати людина в галузі фізики, хімії, фізіології та медицини, літератури та економіки. Дуже хотілося б, щоб і наша молода держава славилася нобелівськими відкриттями.

Дякуємо викладачам за те що скеровуєте, ініціюєте, стимулюєте сучасну молодь до пошуку, відтворення та донесення інформації. Всі учасники Нобелівських читань отримали іменні сертифікати на згадку про проведений захід.

 Голова ЦК фарм. дисциплін – Н.В. Захарко 


Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.