У Рівненській медичній академії стартував сезон студентських поїздок
Учора наші студенти побували на екологічній стежці національного природного парку «Дермансько-Острозький» - дізналися більше про флору й фауну місцевості, відвідали монастир у Гурбах, поспілкувалися з монахами та навіть побували у справжній криївці.
Далі — класика найкращих студентських моментів: шашлик, гітара, пісні, танці, ігри та багато сміху.
Разом навчаємося, разом відпочиваємо! Бо саме так і виглядають спогади, які залишаються на все життя!

