Іноді щастя — це просто бути поруч
20 березня, у Міжнародний день щастя, студенти Рівненської медичної академії завітали в Територіальний центр надання соціальних послуг з концертом для людей поважного віку.
Напередодні, з ініціативи волонтерського сектору студентської ради, студенти й викладачі зібрали смаколики для підопічних центру.
Концерт був дуже душевним: нас тепло зустрічали, щиро раділи, аплодували, сміялися й іноді навіть плакали. Ми їхали, щоб подарувати частинку щастя — а в результаті отримали його навзаєм в рази більше.
Це був день, який ще довго буде гріти зсередини, а ми щиро радіємо, що змогли подарувати це тепло.








