День відкритих дверей у Рівненській медичній академії
Це було атмосферно, емоційно та про майбутнє, яке вже зовсім поруч.
Щирі слова ректора Роман Шустик, знайомство зі спеціальностями та особливостями вступу до Рівненського медичного коледжу й Академії від директора коледжу Дмитро Лисиця, живе спілкування, нові знайомства та море зацікавлених очей.
Для гостей підготували творчі виступи нашої студентської самодіяльності, екскурсію Академією та яскраві майстер-класи від викладачів, де можна було не просто побачити медицину, а буквально доторкнутися до неї. Було драйвово, атмосферно й дуже по-справжньому.
Дякуємо кожному, хто провів цей день разом із нами. Майбутнє медицини — серед вас.
