post

Це було атмосферно, емоційно та про майбутнє, яке вже зовсім поруч.

Щирі слова ректора Роман Шустик, знайомство зі спеціальностями та особливостями вступу до Рівненського медичного коледжу й Академії від директора коледжу Дмитро Лисиця, живе спілкування, нові знайомства та море зацікавлених очей.

Для гостей підготували творчі виступи нашої студентської самодіяльності, екскурсію Академією та яскраві майстер-класи від викладачів, де можна було не просто побачити медицину, а буквально доторкнутися до неї. Було драйвово, атмосферно й дуже по-справжньому.

Дякуємо кожному, хто провів цей день разом із нами. Майбутнє медицини — серед вас.


Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.