post

22 вересня 2021 року студенти випускних курсів спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» КЗВО «Рівненська медична академія», в супроводі декана Медико-фармацевтичного факультету, кандидата медичних наук, професора кафедри Коробко Лариси Ростиславівни та завідувача кафедри «Фізична терапія, ерготерапія», доктора психологічних наук, професора кафедри Примачок Людмиди Леонтіївни, з дружнім візитом відвідалиb>КЗ «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації».

Директор закладу Кравчук Оксана Василівна провела ґрунтовну екскурсію, розповіла про структуру закладу, режим роботи та мету діяльності. Показала обладнання, яке використовується у проведенні комплексної реабілітації. Познайомила із колективом працівників та пацієнтами. Були продемонстровані вироби ручної роботи і надбання пацієнтів за різними напрямами реабілітації: працетерапія, ерготерапія, арт-терапія та іншими.

Відвідали студенти із викладачами новостворену соляну кімнату у закладі. Також оглянули спальний корпус після капітального ремонту, який обладнаний з дотриманням всіх вимог перебування і проживання неповносправних пацієнтів.

Висловлюємо щиру подяку колективу КЗ «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації», на чолі з прекрасним професіоналом своєї справи Кравчук Оксаною Василівною, за плідну багаторічну співпрацю і за те, що поділилася своїм досвідом та дала цінні поради майбутнім фахівцям – нашим студентам.

Маємо надію на подальше професійне спілкування та обмін досвідом. А також під час візиту між представниками закладів було обговорено новий науково-практичний напрямок у спільній співпраці.


Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.