post

З  22 листопада по 22 грудня  у Фаховому медичному коледжі КЗВО «Рівненська медична академія» проходив методичний місячник циклових комісій професійно-орієнтованих клінічних дисциплін, в рамках якого відбулися  наступні заходи: відкриті засідання циклових комісій клінічних дисциплін; майстер-класи викладачів-методистів; відкриті заняття викладачів, що атестуються; професійно-орієнтовані та виховні заходи.

 22 листопада 2021 року Гуз Н.Ф., викладач педіатрії, голова циклової комісії професійно-орієнтованих дисциплін загальнотерапевтичного профілю провела захід до Всесвітнього дня педіатра та Дня захисту прав дитини. Для викладачів та студентів була представлена презентація по даній темі. Ознайомлено студентів з статтями Конституції України, що захищають та гарантують права дітей, забезпечують гармонійний розвиток дитини. Розказано про Дитячі будинки сімейного типу та Будинки дитини, допомогу держави дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.

25 листопада 2021 року відбулося  методичне об’єднання  викладачів клінічних дисциплін «Сучасний стан розвитку пандемії коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні та світі». До методичного об’єднання долучилися викладачі Дубенського, Костопільського та Рокитнівського медичних коледжів, а також курсанти відділення післядипломної освіти КЗВО «Рівненська медична академія». Під час засідання доповідачі обмінялися думками щодо сучасних даних стосовно етіології, епідеміології, патогенезу, клініки, діагностики, лікування та профілактики COVID-19, а також  ревматологічних, неврологічних проявів та наслідків коронавірусної інфекції, особливостях перебігу COVID-19 у вагітних жінок та дітей, наданні хірургічної допомоги під час пандемії COVID-19.

1 грудня 2021 року відбулася  низка важливих заходів, присвячених Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом: Карпович Н. В., викладач інфекційних хвороб, голова циклової комісії професійно-орієнтованих дисциплін терапевтичного профілю провела онлайн-лекцію  на тему: «ВІЛ/СНІД – про це має знати кожен. СНІД ближче, ніж ти вважаєш»; викладачами циклової комісії професійно-орієнтованих дисциплін терапевтичного профілю були проведені інформаційні хвилинки для студентів відділень лікувальна справа та сестринська справа, на яких обговорили питання щодо обізнаності стану свого здоров’я та толерантного ставлення до тих, хто живе з ВІЛ-інфекцією; студентська спільнота гуртожитків КЗВО «Рівненська медична академія» також долучилися до підвищення обізнаності студентів молодших курсів щодо шляхів передачі та методів профілактики ВІЛ-інфекції.

9 грудня 2021 року Маркович О.В., викладач хірургії, голова циклової комісії професійно-орієнтованих дисциплін хірургічного профілю провів практичне заняття на тему: «Засвоєння студентами реабілітаційної програми з метою ліквідації контрактури пальцевих та променево-зап’ясних суглобів». На занятті були присутні студенти відділення фізична реабілітація, викладачі та голови циклових комісій клінічних дисциплін.

 16 грудня 2021 року Литвин І.Л., викладач захисту України, ВМП та медицини надзвичайних ситуацій, провів майстер-клас:  «Надання домедичної допомоги постраждалим». Під час заняття студенти ІІ курсу відділення лікувальна справа А (9) продемонстрували вміння та навички порятунку людей при ДТП, поводження з вибухонебезпечними предметами, падінні з висоти, непрохідності верхніх дихальних шляхів, термічних опіках та поводження з агресивним пацієнтом.

 16 грудня 2021 року викладачами фармацевтичних та клінічних дисциплін було організовано та проведено міні-конференцію у змішаному форматі для студентів ІІ та ІІІ курсів НОБЕЛІВСЬКІ ЧИТАННЯ «Наука ХХІ століття: відкриття і досягнення». До зустрічі також доєдналися студенти Рокитнівського фахового медичного коледжу КЗВО «Рівненська медична академія». Три години цікавої насиченої інформації у формі презентацій, відеороликів, жвавої дискусії з безліччю запитань і власним баченням актуальності кожного з відкриттів, обміну особливою енергією між студентами та викладачами. 

 

 

10

Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.