post
Викладачами Наталією Єлагіною та Оксаною Филипюк разом з працівниками Рівненського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України організовано та проведено екскурсію для студентів 3 курсу медико-фармацевтичного факультету КЗВО «Рівненська медична академія».
  • Наші студенти-фармацевти мали унікальну можливість відвідати сектори фізико-хімічних досліджень та досліджень наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів й на власні очі спостерігати як проводиться аналіз на наявність психотропних речовини на досліджуваному предметі та їх ідентифікація на сучасних потужних приладах. А в дослідженні спиртовмісних сумішей студенти навіть взяли участь, проводячи органолептичний аналіз.
  • Не менш цікаво було і в секторі імунобіологічних досліджень, адже експерти показали нам як встановлюється наявність, видова і групова приналежність крові та виділень людини.
  • Сектор дактилоскопічних досліджень дозволив зануритись у такий таємничий, цікавий та водночас надзвичайно небезпечний світ криміналістики. Студенти спостерігали за тим, як здійснюється дактилоскопічне дослідження на об'єкті, й зрозуміли наскільки це тонка та відповідальна робота.
  • Експерти сектору комп'ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень розповіли про особливості та «фішки» роботи наших гаджетів, адже інформація не завжди знищується на електронному носії, навіть якщо ми в цьому переконані.
  • У секторі дослідження зброї та відділі вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень студенти мали змогу власноруч «попрацювати» з об'єктами експертних досліджень та переконатись в тому, наскільки мужні та сильні представники чоловічої половини людства.
Переповнені враженнями ми щиро вдячні за можливість відвідати й ознайомитись з роботою лабораторій та окремих секторів НДЕКЦ МВС України в м. Рівне та сподіваємось на подальшу співпрацю! 


Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.