post

У КЗ «Рівненській медичні академії» викладачами предметно-зорієнтованих дисциплін загально-терапевтичного профілю проведено круглий стіл про життя, роботу лікаря-хірурга, новатора ідей в медицині, талановитого педагога Миколу Івановича Пирогова. 


Доповіді студентів цікаві та змістовні, отримали багато нової інформації про хірургічну діяльність М.І.Пирогова, його життя і роботу в Україні.

 Учасники Нобелівських читань:

  1. Студентка Жуковська Мирослава 3 М/С «А» 9 з доповіддю: «Автобіографія Пирогова Миколи Івановича», науковий керівник Желязко С.А.
  2. Студентка Прокопчуук Ангеліна 4 С/С «Б» 9 з доповіддю:«Пирогов М. І. – винаходи і відкриття»,  науковий керівник Турпакова Ю.О. 
  3. Студентка  Саванчук Оксана 4 С/С «Б» 9 з доповіддю: « Духовні погляди Пирогова М.І.», науковий керівник Рощенюк Т.А.
  4.  Студент Димчук Роман 3 Л/С «Б» 11 з доповіддю: «Національний музей-садиба М.І.Пирогова», науковий керівник Карпович Н.В.
  5. Студентка Шмигельська Анжела Василівна 4 Л/С «А» 11 з доповіддю: «Пирогов Микола Іванович – педагог», науковий керівник Чередняк Я.М.
  6. Студентка Загоруйко Анастасія Миколаївна 3 Л/С «Б» 9 з доповіддю: «Пирогов М.І. – військово-польовий лікар, новатор», науковий керівник Гуз Н.Ф.

За змістовні доповіді – презентації студентам вручені грамоти, науковим керівникам студентів сертифікати за допомогу та консультації з дослідження даного вченого - хірурга.

Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.