post

Ректор КЗВО «Рівненська медична академія» Роман Шустик та ректорка КЗВО «Волинський медичний інститут» Тетяна Пастрик підписали меморандум про співпрацю та академічну мобільність.

Це — про нові спільні проєкти, обмін досвідом, сучасні освітні підходи та більше можливостей для професійного розвитку студентів і викладачів обох закладів.

Сьогодні сильна медична освіта народжується у партнерстві, відкритості до змін і бажанні розвиватися разом.

Попереду — нові ідеї, ініціативи та спільна робота задля якісної підготовки майбутніх медиків.


Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.