post

Студенти кафедри фізичної терапії та ерготерапії успішно склали кваліфікаційний державний іспит, підтвердивши свою готовність до професійної діяльності.

 Під час атестації майбутні фахівці продемонстрували міцні знання, практичні вміння та впевненість у власних професійних компетентностях. Іспит складали як студенти, які здобували освіту після 11 класу, так і випускники на базі фахової передвищої освіти.

 Вітаємо наших випускників із важливою перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися вперед і реалізовувати себе в професії!




Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.