Ще один важливий етап позаду!
Студенти кафедри фізичної терапії та ерготерапії успішно склали кваліфікаційний державний іспит, підтвердивши свою готовність до професійної діяльності.
Під час атестації майбутні фахівці продемонстрували міцні знання, практичні вміння та впевненість у власних професійних компетентностях. Іспит складали як студенти, які здобували освіту після 11 класу, так і випускники на базі фахової передвищої освіти.
Вітаємо наших випускників із важливою перемогою та бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися вперед і реалізовувати себе в професії!


