post

Студентка Рівненської медичної академії та голова студентської ради Ольга Прокопчук увійшла до складу Регіонального молодіжного Конгресу Рівненщини.

 Конгрес об’єднав активну молодь із 64 громад області для участі у формуванні важливих рішень на регіональному та державному рівнях. Його створено для того, щоб молоді люди могли представляти інтереси своїх громад, висувати ініціативи та брати участь у розвитку молодіжної політики.

 Пишаємося, що студентська молодь Рівненської медичної академії є частиною цих процесів і гідно представляє академію на рівні області.



Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.