Студентка Рівненської медичної академії увійшла до складу Регіонального молодіжного Конгресу Рівненщини.
Студентка Рівненської медичної академії та голова студентської ради Ольга Прокопчук увійшла до складу Регіонального молодіжного Конгресу Рівненщини.
Конгрес об’єднав активну молодь із 64 громад області для участі у формуванні важливих рішень на регіональному та державному рівнях. Його створено для того, щоб молоді люди могли представляти інтереси своїх громад, висувати ініціативи та брати участь у розвитку молодіжної політики.
Пишаємося, що студентська молодь Рівненської медичної академії є частиною цих процесів і гідно представляє академію на рівні області.

