Мова медицини: як латина об’єднує світ

У межах методичного місячника циклових комісій суспільно-гуманітарних дисциплін та іноземних мов відбувся пізнавальний майстер-клас, який відкрив для студентів новий погляд на мову медицини.
Викладачка Ольга Рищук провела заняття, під час якого разом зі студентами простежили глибокий зв’язок між латинською, англійською та українською мовами. Адже сучасні європейські мови беруть свій початок ще з часів Стародавнього Риму — і це особливо відчутно у професійній медичній лексиці.
Учасники не лише дослідили співзвучність слів, а й занурилися у значення терміноелементів у назвах лікарських препаратів. Такий підхід дозволяє не просто запам’ятовувати складні назви, а розуміти їхню суть — що є надзвичайно важливим для майбутніх медиків.
Майстер-клас пройшов у живій, інтерактивній атмосфері, спонукаючи до аналізу, обговорення та відкриттів. Бо мова — це не лише про слова. Це про розуміння, точність і професійність!


