post

У мінливому і тісно взаємопов’язаному світі кожна людина потребує широкого спектра навичок і компетенцій, які вона має постійно розвивати протягом усього життя. Сучасне суспільство характеризується прискореним прогресом. Інформаційно-цифрові технології викликають закономірні зміни в житті людства і стосуються всіх сфер діяльності, зокрема й освітньої, яка водночас стає основою й передумовою розвитку суспільства. Саме тому важливим завданням освіти у ХХІ столітті є формування нових професійних компетентностей здобувачів освіти,  пов'язаних зі стрімким розвитком суспільства. У зв’язку з цим до переліку професійно значущих якостей молодої людини додалася ще одна важлива складова – інформаційно-цифрова компетентність, що спонукало до проведення обласного методичного об'єднання викладачів інформатики та обчислювальної техніки  з проблеми «Інформаційно-цифрова компетентність як складник сучасного освітнього процесу», яке відбулося на базі КЗВО «Рівненська медична академія» 20.10.2021 року. Аби перейняти досвід творчих викладачів Фахового медичного коледжу  КЗВО «Рівненська медична академія»  та ознайомитися із сучасними науковими підходами до організації освітнього процесу з  формування інформаційно-цифрової компетентності, участь в онлайн-заході взяли більше як  60 педагогічних, науково-педагогічних працівників Рівненщини та Тернопілля.

Із вітальним словом до учасників звернулася директорка Фахового медичного коледжу КЗВО «Рівненська медична академія» Туровська Ірина Олександрівна, яка побажала всім присутнім натхнення, творчого зростання, успіху та сил у підкоренні вершин педагогічної майстерності. 

Програма методичного об'єднання.

За результатами роботи методтичного  об'єднання ухвалено низку рішень щодо формування інформаційно-цифрової компетентності здобувачів освіти. Учасники   методичного  об'єднання отримали сертифікати.


Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.