post

13 березня відбулася тематична зустріч: «Толерантність заради майбутнього», яка була підготовлена працівниками бібліотеки для студентів І з/г (9).

Зустріч розпочалася з поезії, яку читала завідувачка бібліотеки Л. М. Жильчук: «Толерантне ставлення людини збереже планету від негод…». Прозвучали вислови видатних людей про толерантність, як от: «Толерантність – це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями». Кофі Аннан.

«Не можна зіграти «Гімну Свободи» на інструменті насильства». С.Єжі Лец.

Була розкрита суть толерантності. Толерантність – це про повагу, прийняття і розуміння. Це культура спілкування, це вихованість, стриманість, витримка, володіння собою, врівноваженість…

Т.Карпенко зробила віртуальну екскурсію довоєнним мультикомплексом Feldman Ecopark. Унікальний парк був розташований поруч з Харковом. Благодійний проєкт, тому що толерантність – це про благодійність і добро.

Особлива увага була приділена толерантності в сім’ї. Толерантна сім’я – це модель толерантного суспільства. Толерантність – привілей сильних і розумних, таких, що не сумніваються в своїх здібностях просування на шляху до істини через діалог і різноманітність думок і позицій.

Давайте ставати людьми, з чиїх життів толерантність забере злобу, ненависть і конфлікти. Тільки завдяки толерантності   можна побудувати мирне та гармонійне суспільство.

Багато істин є на цій землі. Та певно, варто жити лиш єдиною – щасливий той, хто попри всі жалі, уміє залишитися Людиною.

Модератором зустрічі була А. Штемпель, яка ще й відповідала за технічне забезпечення зустрічі. До підготовки та проведення зустрічі також долучились Іваницька П.Ф. та Нетепчук А.Ю.


Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.