post

22 січня 2025 року в методичному кабінеті навчального корпусу №1 КЗВО «Рівненська медична академія» відбулася Панель однодумців під назвою «День Соборності – історичний символ Української державності». Захід зібрав викладачів, студентів та представників адміністрації закладу.

День Соборності України – одне зі знакових свят українського державотворення. Це нагадування про те, що сила нашої держави – у єдності.

Панель розпочалася з вітального слова організаторів, які наголосили на значенні Дня Соборності як символу єдності та незалежності України. Основна частина заходу включала виступи  науковців, які розповідали про історичні аспекти об'єднання України, їх значення в контексті сучасних подій та викликів.

Окрім цього, учасники мали можливість брати участь в обговореннях, де висловлювали свої думки щодо важливості єдності та співпраці для майбутнього розвитку країни. Важливим моментом панелі став обмін думками щодо ролі молоді у збереженні та поширенні історичної пам'яті про події, пов'язані з Днем Соборності.

Також вшанували пам’ять загиблого поета-кулеметника Максима Кривцова, зачитали поезії з його поетичної збірки «Вірші з бійниці».

Завершився захід підсумковою дискусією, в якій учасники зійшлися на думці, що соборність – це про свідомий вибір, а не ситуативну вибірковість. 

Соборність – це єдність! Без неї неможливе майбутнє!

Відеосюжет


Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.