post

З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2021 році День Європи в Україні припадає на 15 травня. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.

Традиційно з нагоди Дня Європи викладачі циклової комісії іноземних мов організовують і проводять святкові тематичні заходи.

14 травня викладач Гусар Г.Й. провела традиційне засідання Євроклубу. У засіданні взяли участь студенти, які навчаються у країнах Європи, студенти і викладачі коледжу та заступник директора з виховної роботи Бухальська С.Є. Темою засідання Євроклубу  ознайомлення з такими країнами Євросоюзу, як Польша  та Іспанія. 17 травня викладач Гусар Г.Й. провела брейн-ринг “Що я знаю про Європейський Союз”.

16 травня викладачі цикловоі комісії іноземних мов Рищук О.В., Нетепчук А.Ю., Іваницька П.Ф. разом зі студентами коледжу долучилися до святкування дня Європи. Було проведенн онлайн захід «Європа у мріях та реальності». Студенти креативно підійшли до завдання відзняти відео сюжет про європейські країни, в які вони мріють поїхати, і спробували себе у ролі відеорепортерів. Усі присутні мали змогу віртуально побувати у Європі і приємно провести час, спілкуючись онлайн.

18 травня викладачами циклової комісії іноземних мов було проведено онлайн захід до Дня Європи «Країни Європейського союзу». Була розглянута історія виникнення Європейського Союзу, представлені країни, які перебувають в ЄС та ті які вийшли з об’єднання. Модератором заходу була викладач іноземної мови Школа А.М. Студенти під керівництвом викладачів Редько Л.І., Цимбала М.О., Кравчик-Майданович Л. М., Нетепчук А.Ю., Малафей О. В., Велесик Л.В., Зубілевич М.І., Фінчук Г., показали відео сюжети країн ЄС та розповіли їх історію. Було цікаво та натхненно, були задіяні студенти з різних груп та й країни були представлені не лише українською, а й англійською, німецькою та французькою мовами.  


Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.