post

Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована 2008 року з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Указом Президента України „Про Всеукраїнський тиждень права” № 1149/2008 від 08 грудня 2008 року встановлено проведення Всеукраїнського тижня права щороку в тиждень, що включає 10 грудня –  День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Одним із завдань   правової освіти є вміння студента орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на занятті «Основ правознавства»  неможливо, тому у Фаховому медичному коледжі щорічно проводиться тиждень права.

Всеукраїнський тиждень права розпочався з презентації викладача  Основ правознавства, Лукащук С.Ю у системі MOODLE на сторінці курсу «Основи правознавства» про історію започаткування та проведення Всеукраїнського тижня права та заходи які плануються до його відзначення. 

Викладачем Основ правознавства Лукащук С.Ю. були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини,  дотримання національних  та загальнолюдських    морально-естетичних принципів, традицій.

 Для  студентів відділення «Лікувальна справа» А, Б, В 9 класів було проведено інформаційну бесіду на тему «Знай права та не ігноруй обов’язки». 


Студенти відділення «Лікувальна справа» Б (9кл) 8.12.21, у супроводі викладачів Лукащук С.Ю, Патяки О.О. відвідали  у місті Рівному «Будинок ветеранів», де долучились до курсу національно-патріотичного виховання. Переглянули фільм, та змогли онайомитись експозицією зброї, та боєприпасів, а також разом із інструктором  збирали і розбирали АК74. 

У Фаховому медичному коледжі була оформлена  виставка стіннівок «Людина і Закон».  Студенти відділення Лікувальна справа А,  Б (11кл) успішно пройшли ФОТОКВЕСТ у  GOOGLE КЛАСІ   із залученням гаджетів самих студентів.

Вищезазначені заходи сприяли підвищенню зацікавленості студентів у вивченні правознавства. Робота по формуванню правових відносин продовжується у Фаховому медичному коледжі і далі. Вона сприяє розширенню правових знань студентів, формує вміння співвідносити в життя норми моралі та прав, застосовувати правові знання в повсякденному житті. 

Викладач Основ правознавства Лукащук С.Ю

Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.