Діяльність кафедри.

Діяльність кафедри.

Навчально-методична робота кафедри

Теоретичні заняття проходять з використанням мультимедійних технологій. З метою проведення цікавих наукових дискусій під час теоретичних занять студенти мають змогу ознайомлюватися з висвітленням тематики поточних та наступних тем шляхом перегляду інформації (презентацій, методичних розробок, інструкцій до проведення занять, тестових завдань тощо) в закритій системі веб-ресурсу КЗВО «Рівненська медична академія».


Практичні заняття проходять із використанням сучасного лабораторного устаткування, інструментарію, показових матеріалів, довідкової інформації на паперових та електронних носіях. Це все дозволяє викладачам на практичних заняттях створювати атмосферу для студентів максимально наближену до тих умов праці, в які незабаром вони потраплять. Студенти проводять хімічні дослідження, з допомогою надсучасного обладнання та лабораторного посуду визначають якісний та кількісний склад лікарських речовин, вирішують ситуаційні задачі, розробляють алгоритми фармацевтичної опіки, навчаються аргументовано та науково спілкуватися. В контексті самостійної роботи студентів акцент стоїть на виконанні індивідуальних науково-дослідних завдань. Окрім того викладачі часто проводяться цікаві неординарні заходи: інтегровані заняття, круглі столи, прес-конференції, конкурси індивідуальних науково-дослідних завдань, брейн-ринги та інші різноманітні освітні заходи.
Науково-педагогічна проблема, над якою працює кафедра хіміко-фармацевтичних дисциплін: «Формування професійної компетентності студентів-медиків з використанням інноваційних технологій».
Окрім того науково-педагогічні працівники кафедри працюють над фаховими науковими питаннями, які є логічним продовженням їхніх напрацювань.
Безперервна комунікація з усіма зацікавленими сторонами освітнього простору – це девіз діяльності кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін. Щорічно ми є організаторами ряду Всеукраїнських та регіональних конференцій, форумів, круглих столів, семінарів, майстер-класів. Деталі про проведені заходи та анонси завжди можна переглянути на сайті закладу. 
До наукової роботи залучається студентство. Пасивно, як слухачі науково-практичних фахових заходів, активно – долучаються до роботи студентських наукових гуртків. На кафедрі функціонує три студентських наукових гуртки «Фармацевтичний простір науки», «Сучасні фармацевтичні технології» та «Експерт». 
Щорічно студенти-фармацевти приймають участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції студентів та обдарованої молоді «Новини науки: дослідження, наукові відкриття, інноваційні технології», що проходить в КЗВО «Рівненська медична академія». Найактивніші також долучаються до ряду Всеукраїнських та Міжнародних конференцій, що проходять в освітніх закладах, як в Україні, так і за кордоном.
Кафедра хіміко-фармацевтичних дисциплін є засновником проєкту "Відкрита академія. Майбутнього фармації". Заснованого з метою розширення можливостей абітурієнтів та детального знайомства зі спеціальністю "Фармація". 


Плідний робочий процес завжди присутній у дружньому колективі. Саме тому викладачі активно проводять різноманітні тематичні заходи із залученням студентів. Це екскурсії на фармацевтичні заводи, відвідування презентацій наукових видань, проведення благодійних акцій тощо. Вже традиційним є проведення благодійної акції «Аптека щастя», що поступово стає своєрідною візитівкою нашого навчального закладу і кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін зокрема. Автори ідеї, Нестерук Тетяна Миколаївна та Филипюк Оксана Миколаївна, активно залучають студентство до проведення заходу. А гості «Аптеки щастя» завжди натхненно приймають участь, купують чудодійні пігулки та передають кошти для благодійних цілей. Асортимент «Аптеки щастя»: «Сміхонагонин», «Внетінесидин», «Похрустин», «Шкарпеткошукатин», «Половинкошукатин», «Серотонін» тощо.
Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.