Новини та події бібліотеки

Цей дивовижний світ -бібліотека!

Тематична зустріч «Толерантність заради майбутнього»

Всеукраїнський день бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня вже понад п'ятнадцять років і є професійним святом працівників близько 40 тисяч діючих бібліотек. І до нас теж завітали гості (ліцеїсти Рівненського обласного ліцею) , яким було запропоновано пройти КВЕСТ. ФОТОЗВІТ.  

Бібліотеки - один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань. Сучасна бібліотека пройшла свою еволюцію від паперових рукописів філософів та вчених до  друкованих поліграфічних видань та електронних наукометричних баз.

Люди із задоволенням приходять до бібліотек не тільки через сучасний дизайн та наявність новітніх технологій. Останнім часом активно поширюється буккросинг – обмін книгами, коли одна людина залишає прочитану нею книгу у спеціальному місці для того, щоб хтось інший міг взяти цю книгу та прочитати. Усе частіше полиці для буккросингу можна знайти в кафе, парках та, звичайно ж, у бібліотеках.  В стилі такої ж подорожі було проведено брейн ринг для учнів Рівненського обласного ліцею. ФОТОЗВІТ.

 Працівники Рівненської обласної медичної бібліотеки разом із працівниками бібліотеки КЗВО «Рівненська медична академія» не лишаються осторонь від дитячих сподівань. Тому напередодні свята Святого Миколая , разом із дітлахами готували святкові листівки із бажаннями та мріями. ФОТОЗВІТ. Готуємося зустрічати Святого Миколая.

Send a Message

Sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magnais.